czwartek, 13 marca 2014

Początki nie zawsze są trudne~

Witajcie (^_^)
Jestem Zuza, znana w internetach pod wieloma nazwami na R xD
Więc... Ten blog przede wszystkim będzie o moim Raywenowym życiu. Gwoli ścisłości - Raywen to mój ulubiony nick.
Więc tak - jestem chłopczycą, mangozjebem, ale też normalnym człowiekiem i większość moich postów będzie dotyczyła normalnego życia, a nie fana anime ;)
Mam aska, twittera, instagrama, ale za bardzo ich ostatnio nie używam ^^
Jeśli macie jakieś pytania - piszcie ;)
Pozdrawiam
Raywen

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania~