Witajcie (^_^)
Jestem Zuza, znana w internetach pod wieloma nazwami na R xD
Więc... Ten blog przede wszystkim będzie o moim Raywenowym życiu. Gwoli ścisłości - Raywen to mój ulubiony nick.
Więc tak - jestem chłopczycą, mangozjebem, ale też normalnym człowiekiem i większość moich postów będzie dotyczyła normalnego życia, a nie fana anime ;)
Mam aska, twittera, instagrama, ale za bardzo ich ostatnio nie używam ^^
Jeśli macie jakieś pytania - piszcie ;)
Pozdrawiam
Raywen
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Zapraszam do komentowania~