Dzisiejszy dzień w większości minął mi na sprzątaniu i nie miałam pomysłu na wymyślenie czegoś ciekawego, więc zrobię "Before I die" :3 Jest to 1. część, bo moich marzeń jest tyle, że ciężko jest je zmieścić w jednym poście, nie zanudzając przy tym wszystkich ^^" Zaczynamy~!
1. Stanąć na scenie naprzeciw miliona ludzi ^^ Nie chodzi mi o śpiewanie czy zostanie aktorem, ale chętnie zrobiłabym to w jakimś cosplay'u :3
2. Być szczupłą i zdrową ^^ Zależy mi na sześciopaku na brzuchu, takim delikatnym, ale jakoś nie mogę się zmotywować do ćwiczeń :c
3. Iść na koncert Imagine Dragons. Nie jaram się nimi specjalnie, ale chciałabym usłyszeć kilka piosenek na żywo ^^
4. Mieć prywatną plażę. A kto by nie chciał? ;D
5. Zobaczyć koncerty każdego z moich ulubionych zespołów ^^ Mówi samo za siebie ;D
6. Napisać powieść ^^ I ją wydać. Pomysłów mam wiele, ale po napisaniu części wena ucieka i wraca po kilku latach, gdy rękopisy są już gdzieś schowane i nie mogę ich znaleźć :c
7. Być VIPem na festiwalu. Zawsze zazdrościłam ludziom, którzy mogli się spotkać z gwiazdami za kulisami ^^"
8. Przestać być nieśmiałą... Bardzo w sobie tego nie lubię, w sklepach mówi za mnie chłopak, bo ja boję się zapytać o tą głupią cenę...
To by było na tyle z pierwszej części, zostało tego jeszcze całkiem dużo ;D Jak już wspominałam ^^
Miłego dnia wszystkim~
Raywen








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Zapraszam do komentowania~